המדריך המלא לפאשניסטה: איך לבחור ארון בגדים מושלם?

בעבור פאשניסטות, ארון הבגדים הוא לא רק פתרון אחסון אלא פריט עיצובי לכל דבר ועניין ועל כן אם אתם בדיוק מתכננת להקים את חדר הארונות המושלם – המדריך הבא הוא בדיוק בשבילך.

ארון בגדים מושלם: כך תוכלי לבצע בחירה מדויקת

כל פאשניסטה חולמת על חדר ארונות שימש גם בעבור אחסון אבל גם בעבור הצילומים שעולים היישר מהחדר לרשתות החברתיות. למעשה, אם גם את נזכרת בארון הבגדים החלומי של קרי בראשו מסקס והעיר הגדולה וודאי תוכלי לקבל השראה, וזאת בשל העובדה כי מדובר בחדר ארונות אייקוני – אך גם קטן באופן יחסי. מדובר בדוגמה מצוינת לאיך ניתן לנצל את המרחב של החדר לטובת הקמה של חדר ארונות, ואם גם את בדיוק מתכננת לבצע רכישה של ארון בגדים מושלם שיאגד את האוסף המרשים של הבגדים והנעליים שלך, הגעת למקום הנכון. ריכזנו בעבורך מספר נקודות שיעזרו לך לבצע בחירה מדויקת בארון בגדים מושלם שגם יתאים לצרכים שלך, כפי שנציג כעת:

מיקום וגודל

המיקום של הארון הוא פרמטר שקובע איזה ארון ישמש אותך בצורה הטובה ביותר. אם מדובר בארון לחדר שינה קטן, רצוי לבצע רכישה של ארון הזזה שהוא גם מעוצב אבל גם יכול לחסוך לך לא מעט מקום. אם מדובר בחדר גדול, רצוי לרכוש ארון הזזה שתי דלתות או ארונות הזזה 2+3 דלתות דרך חברה מקצועית המתמחה בתחום הריהוט, כאשר שימת הדגש טרם הרכישה צריכה להיות על מדידה מדויקת של מידות החדר והקיר בו תרצי למקם את הארון, מתוך מטרה ליצור התאמה מושלמת.

המדריך המלא לפאשניסטה: איך לבחור ארון בגדים מושלם?

עיצוב

כאמור, ארון הזזה מהווה את הדרך הטובה ביותר לאחסן את הבגדים והחפצים בצורה מסודרת ומאורגנת אך גם שיקית. מאחר והארון שלך הוא פריט עיצובי לכל דבר ועניין, רצוי לבחור בארון בעיצוב קלאסי ונקי ולשדרג אותו באמצעות מראה גדולה שגם תגדיל את החדר אבל גם תשמש אותך לטובת צילומים לפני היציאה מהבית, בדיוק כפי שמבצעות הפאשניסטיות הגדולות בעולם. עיצוב הבית הוא חלק בלתי נפרד מעולמה של הפאשניסטה לא פחות מהביגוד, ההנעלה והאקססוריז.

חלוקה פנימית

מומלץ לבחור בארון עם חלוקה פנימית נכונה כך שתוכלי לסדר את הבגדים והאקססוריז בצורה מסודרת ועם אפשרות לתכנון אישי, בהתאם לפריטים שיש ברשותך. אם למשל רוב הארון שלך מורכב משמלות וחליפות עדיף לבחור בארון עם חלוקה פנימית הנותנת דגש דווקא על תלייה על מדפים וכן שילוב של מדפים עמוקים לטובת אחסון. דרך חברה מקצועית המתמחה בתחום הריהוט ניתן לקבל מענה מדויק לצרכים וזאת באמצעות יצירה של מגירות בתוך הארון לטובת אחסון של אקססוריז, נעליים וכן מדפים ייעודים בגדלים שונים ובעומקים משתנים. למרות שמדובר בארון מעוצב חשוב שהוא יהיה פרקטי, ועל כן שימי על כך דגש בתהליך הבחירה.

חומרי גלם

רכישה של ארון מחייבת הוצאה כספית לא קטנה ועל כן העדיפי לבחור בארון העשוי מחומרים איכותיים כמו עץ מלא (קיימים סוגים נוספים של עץ) או אלומיניום, מאחר ומדובר בחומרי גלם איכותיים שנשמרים למשך שנים רבות כמו גם קלים מאוד לניקוי. בנוסף, בדקי כי הארון אותו את רוכשת הוא בעל תו תקן אירופאי מחמיר, כך שתוכלי להיות בטוחה כי את משקיעה את כספך בחוכמה וכי הארון שלך ישרת אותך למשך שנים רבות.

לסיכום, רכישה של ארון בגדים שיצליח להכיל את כל הבגדים, אביזרים ונעליים שלך הוא אתגר לא קטן. עם זאת, באמצעות מעבר על הטיפים אותם הצגנו לך כעת כמו גם שימת דגש על רכישה של ארון בעל סגנון עיצובי מאופק וכן חלוקה פנימית נכונה תוכלי להיות בטוחה כי בחרת נכון, וכי הארון שלך יהיה ארון מושלם בעבור חובבת אופנה שמחפשת ליצור חדר ארונות חלומי – בין אם מדובר בחדר נפרד או בארון אותו תמקמי בחדר השינה. אל תחששי לבקש סיוע מצד מומחים לתחום וכן למדוד היטב את החדר, לטובת יצירת התאמה מושלמת וסטלייסטית במיוחד.