צילומי תינוקות: איך להלביש את הבייבי לקראת הצילומים?

קבעתם צילומי תינוקות בקרוב? ובכן, זה הזמן להרכיב את התלבושות של התינוק – כך שהצילומים יהיו לא רק מתוקים בצורה בלתי רגילה אלא גם עם המון שיק וסטייל. להלן ההצעות שלנו, לצורך הפקה מושלמת.

הלבשת תינוק לקראת צילומים: כל הטיפים הטובים ביותר לצורך בחירה נכונה

אין ספק כי צילומי תינוקות מהווים הזדמנות מצוינת להנציח את הרגעים הראשונים בחייו של התינוק. אולם, חלק משמעותי מהצילומים כולל כמובן את הלבוש של התינוק, כאשר כלל הברזל כאן הוא נוחות. מאחר ומדובר בתינוקות עדינים וקטנים, מומלץ להמעיט כלל האפשר בפריטי לבוש אלא לבחור בסטים נוחים שישתלבו נהדר עם הקונספט של הצילום. לרוב, צילום תינוקות מתבצע בתוך סטודיו מחומם ולכן אין לכם מה לחשוש לגבי הלבשה של התינוק בבגדים קצרים והעמסה של מספר פריטים במקביל. ההמלצה שלנו היא ללכת בראש ובראשונה על קו קלאסי, כאשר דרך מצוינת לעשות זאת היא באמצעות רכישה מראש של חיתול סרוג לתינוק. מדובר בחיתול יפהפייה אותו ניתן לרכוש דרך חנויות מובילות או אפילו דרך נשים שמכינות את החיתול בעבודת יד, כאשר השמיים כאן הם הגבול מבחינת הצבעים והטקסטורות. בכדי להעניק נופך לתמונה, מומלץ שלא לבחור בצבעים כהים מדי אלא ללכת על סקאלת צבעים בהירה.

קבלת השראה דרך מובילות דעת קהל

דרך מצוינת להלביש את הבייבי לקראת הצילומים יכולה להתבצע באמצעות קבלת השראה דרך בלוגריות אימהות שמהן ניתן ללמוד כיצד להלביש את התינוק בשיק, כמו גם לרכוש את הבגדים שהן הזמינו בהנחה לא קטנה. דרך השראה ברשתות החברתיות תוכלו לבנות את קונספט הצילומים ובהתאם לכך לבחור את הלבוש אשר כאמור צריך להיות מינימלי עד כמה שאפשר בייחוד כאשר הצילומים מתבצעים עם אקססוריז שלא פעם גונבים את ההצגה.

צילומי תינוקות איך להלביש את הבייבי לקראת הצילומים

אקססוריז – דרך מצוינת להלביש את התינוק

כובעים כמו גרביים מהווים דרך מצוינת לשדרג את צילומי התינוק, גם מבלי לבצע רכישה של פריטי לבוש רבים. כך לדוגמה, ניתן לשלב בין אוברול בצבע לבן לבין כובע בצבע אדום, ולהציב את התינוק בפוזיציה מחבקת בתוך סל עם שמיכה לבנה. מדובר בפריים מהמם, גם מבלי שתצטרכו להוציא מאות שקלים מהכיס בעבור בגד שלא יתאים לתינוק בעוד זמן קצר. זאת ועוד, ניתן בהחלט לחסוך זמן דרך רכישה של סטים מוכנים לתינוק, ובהתאם לכך ליצור הלכה למעשה לוק אחיד שמתאים גם ללוק איתו אתם מגיעים לצילומים. אם אתם רוצים לצאת קצת מהקופסא, ניתן בהחלט להלביש את התינוק/ת בשחור, ולהתאים את הלבוש בעצמכם – כך שמתקבלת תמונה בשחור לבן שהיא גם מקורית וגם בעלת נופך רציני יותר.

לסיכום, הלבשת התינוק לקראת הצילומים צריכה להתבצע באופן שמשקף את הטעם האישי שלכם, עם טוויסט בדמות אקססוריז וצבעים נעימים לעין.