בחירת בגדים לאירוע: כך תבחרו את האאוטפיט המושלם

הוזמנת לאירוע בקרוב? אין ספק כי בחירה של בגדים לאירוע היא אתגר לא קטן. בכדי שתוכלי לבחור את הבגד המושלם, אספנו בעבורך את מיטב הטיפים, כך שתוכלו לבצע בחירה נכונה (ומושקעת!)

בגדים לאירוע: כך תבחרי את הבגד המחמיא ביותר

הוזמנת לאירוע, וההתרגשות בשיאה. חלק מהותי מתהליך ההתארגנות כולל רכישה של בגדים חדשים, ולא פעם תהליך הרכישה או השכרה עלול להתבצע מתוך לחץ וחשש כי הבגדים אותם תלבשי לא יהיו מתאימים לאירוע או לא יחמיאו. בעידן שבו כל אחת רוצה להיראות במיטבה,  חשוב להבין כי השלב הראשון והחשוב ביותר בכל הקשור לבחירה של בגד נוגע לתקציב. הגדירי מראש את התקציב לצורך רכישה/השכרה, ולאחר מכן שבי עם עצמך וחשבי לעומק מה את מעוניינת לשדר. לא פעם אנחנו כנשים רוצות לשדר נוכחות, ודרך מצוינת לעשות זאת היא באמצעות השכרה של שמלות לחינה. מדובר בשמלות אותן ניתן להשכיר או לרכוש במגוון רחב של צבעים וסגנונות, כאשר מדובר בבגד נוח אך עם זאת גם מחמיא מאוד לכל מבנה גוף. אם בעבר שמלות לחינה היו רק בעבור אירועי חינה, ניתן לראות כיום מגמה הולכת וצומחת של השכרה ורכישה של שמלות גם לאירועים רשמיים כמו בר/בת מצווה ואפילו חתונה.

בחירת בגדים לאירוע - כך תבחרו את האאוטפיט המושלם

מדידה וצילום – חלק מהותי מבחירה נכונה

לא פעם כאשר אנחנו לובשות את השמלה או הבגד אותו בחרנו אנחנו לא שמות לב כי הבגד לא "יושב" בצורה נכונה ובהתאם לכך הוא לא מחמיא למבנה הגוף. בדרך כלל, שמלה ארוכה מתאימה למראה דרמטי או שמלה קצרה אשר תוכל לשמש אותך גם לאירועים נוספים. נושא הצבע הוא מהותי בתהליך הבחירה, בשל העובדה כי לא פעם נשים בוחרות דווקא להיצמד לצבע השחור. תתפלאי לשמוע כי צבעים כמו ורוד, כתום ואפילו ירוק בקבוק מצטלמים נהדר ומעניקים לך מראה אצילי ומרשים, ולכן במעמד הרכישה מומלץ למדוד את הבגד ולא לרכוש אותו ישירות מהקולב, כמו גם לבחון כיצד הוא מצטלם. בעידן שבו אנו מעלים צילומים לרשתות החברתיות, בדקי כי הבגד יושב כמו שצריך וכי הצבע עובר מצלמה.

התאמה לסוג האירוע

תהליך רכישה של בגד לאירוע חייב להיות מותאם לקונספט ולסוג האירוע. כך לדוגמה, אם את מוזמנת לאירוע חתונה בצהרי יום שישי בקיץ, עדיף שלא לרכוש שמלה ארוכה מבד עבה אלא לבחור בבגד נושם וקליל איתו קל לנוע ולרקוד. מאידך, אם מדובר באירוע ערב רשמי, מומלץ לרכוש אאוטפיט אלגנטי בו תרגישי בנוח כמו גם יפה. שימי לב כי גם אם הבגד נראה יפה על הקולב, הוא לא תמיד נוח. נוחות מהווה את שם המשחק בכל הקשור לבחירה מנצחת, ולכן הקפידי ליצור איזון – לצורך יצירת מראה מרשים ובלתי נשכח.