מחפשים מידע אודות פרויקטים של פינוי בינוי בארץ? הכירו את אתר מגדילים

מידע מדויק, עדכני ואמין, הוא הבסיס לקבלת החלטות טובה. אם אתם עוסקים או מתעניינים בתחום הפינוי בינוי, היכן תמצאו מידע כזה? הרשו לנו להכיר לכם אתר מצוין למטרה זו – אתר "מגדילים".

מקור אחד לכל הדרוש

לא חסר מידע ברשת האינטרנט. למעשה, ישנו אם כבר הסיבוך של עודף מידע, מעודף מקורות שלכו תדעו מה רמת אמינותם ומה איכותו של מידע זה. כמו כן, מידע מסוגים שונים, מפוזר במקומות שונים ברחבי האינטרנט. אתר מגדילים (MAGDILIM) נמצא בכתובת האינטרנט magdilim.co.il והוא מתמקד בנושא ההתחדשות העירונית. זאת, כולל כמובן נושא המשנה הבולט של פינוי בינוי. באמצעות פרויקטים כאלה ופרויקטים מסוג תמ"א 38 (שגם בהם האתר עוסק), הנוף העירוני בארץ מתחדש בהתמדה. זהו עולם שבו רואים כל הזמן התקדמות של הפרויקטים השונים, לצד עדכונים חשובים מדי פעם מבחינת חוקים, תקנות וכדומה. התחום עצמו מורכב למדי, כך שיש בו הרבה מה לדעת ובמה להתעדכן באופן שוטף. לכל זאת, אתר מגדילים מספק מענה. מה זה אומר בפועל?

פינוי בינוי / תמ"א 38

בולטים באתר במיוחד וכמובן מרכזיים מאוד לפעילותו, מדורים בנושאים של פינוי בינוי ושל תמ"א 38. במסגרתם, המידע הרב והמעניין מחולק בעצמו למדורי משנה של "תכניות”, “מדיניות" ו"פרויקטים".

מדור החדשות

כאמור, זהו תחום דינאמי, עם התפתחויות לא מעטות. היכן פרויקט פינוי בינוי יצא לדרך? היכן הוא מתעכב ולמה? מהם הנתונים העדכניים בנושא זה, אשר בעזרתם אפשר לקבל רמזים על מגמות ותמונת מצב כללית? כל זאת ועוד, תמצאו במדור החדשות של אתר מגדילים.

מדורים משלימים

באתר מגדילים יש גם מדורים אשר מוקדשים לתחומים משלימים שונים, כגון אדריכלות ועיצוב, משפט וכלכלה. במשלימים, כוונתנו לכך שאלה היבטים מיוחדים של עולם הפינוי בינוי וההתחדשות העירונית, אשר חיוני להתעדכן גם בהם.

גם למומחים

אתר מגדילים פונה לכל המתעניינים בנושאים אלה. יש בו גם אזורים, אשר יהיו מעניינים במיוחד עבור יזמי נדל"ן. למשל מדור שיווק ופרסום, שהם דברים חיוניים מאוד כמובן בכל פרויקט נדל"ן מסחרי.

 

מתחברים לשטח

נושא ההתחדשות העירונית ופינוי בינוי אינם נושאים תאורטיים. מה שמתרחש בשטח, בפועל, כמובן משמעותי מאוד לכל המעורבים בפרויקטים כאלה. אם אלה יזמים, בעלי דירות או אפילו דיירים. אתר מגדילים מביא מידע רב מהשטח, בדרכים שונות. בולטים במיוחד בהקשר זה "מגדילים TV”, מדור דעות ופרשנויות והפודקאסט של האתר. במסגרתם, תוכלו להיחשף לדעותיהם וניסיונם הרב של מומחים שונים.

הפורום הישראלי להתחדשות עירונית

עוד דבר מיוחד ומעניין שתמצאו באתר מגדילים, הוא מידע על גוף שנקרא "הפורום הישראלי להתחדשות עירונית".  זה הוא פורום אשר נפגש פעם ברבעון ועוסק בתכניות עתידיות ועדכונים מקצועיים בנושא זה. מטרת הפורום היא להעלות לסדר היום הציבורי מודעות, להיבטים שונים של עולם ההתחדשות העירונית.

עוד לשירותכם

באתר מגדילים יש עוד מדורים וסוגי תכנים רבים ומעניינים. על קצה המזלג, נזכיר שיש בו גם:

  • מנגנון חיפוש לשם איתור מהיר של מה שמעניין אתכם. למשל ברישום של העיר שבה אתם מתעניינים.
  • "המייל האדום" – אשר מאפשר לפנות ישירות אל צוות האתר.
  • קהילה בפייסבוק – קהילת פייסבוק בנושא ההתחדשות העירונית. בקהילה תוכלו להתייעץ עם אנשים אחרים אשר מתעניינים בנושאים אלה, לשאול שאלות, לשתף בידע ועוד.

לסיכום

אל תתרוצצו בין אתרים שונים ומגוון מקורות מידע. עבור כל (לפחות רוב) הדרוש לכם בנושא פרויקטי פינוי בינוי, יש לכם עכשיו אתר מעולה לפנות אליו – אתר מגדילים.