אקסטרה יצירתיות: מתנות שמתאימות לילד שני ושלישי

מתנות ליולדת

מתלבטים לגבי מתנה בעבור הילד השני או השלישי? ובכן, במדריך הבא נציג בפניכם ארבע הצעות מצוינות אשר מאפשרות לכם לבצע רכישה חכמה ומשתלמת של מתנה בעבור היולדת והרך הנולד.

רכישה של מתנה לילד שני או שלישי: חשיבה על יצירתיות

בשונה מהגעתו של ילד ראשון, כאשר מדובר בילד שני או שלישי המתנות אותן נוכל להעניק צריכות להיות פרקטיות ומותאמות לצרכים של היולדת הטרייה. למעשה, אם בילד הראשון המתנות עצמן כוללות בעיקר ציוד פרקטי אותו מקבלת ורוכשת האם הטרייה, במתנה לילד השני או השלישי מומלץ לחשוב בצורה יצירתית יותר אשר מגלמת גם יצירתיות אך גם פרקטיות. מהן אופציות לבחירה של מתנות ליולדת אותן תוכלו לרכוש? חקרנו ומצאנו את המתנות הטובות ביותר אותן תוכלו להעניק. מוכנים? בואו נתחיל:

נחשוש

בעבור המיטה של התינוק ניתן לקנות נחשוש – כרית עדינה ונוחה במיוחד אשר שומרת על ראשו של התינוק ואף מעניקה לו יציבות. מדובר בכרית עשויה מ 100% כותנה ואותה ניתן לרכוש במגוון רחב של צבעים וסגנונות, כל זאת בהתאם למסגרת התקציב שלכם. מדובר במתנה שכל אמא תשמח לקבל, בייחוד שיש לה ציוד רב שהיא כבר צברה עם הילד הראשון.

הספר הראשון שלי

הספר הראשון שלי הוא מתנה נפלאה ומקורית במיוחד אשר כולל יומן התפתחות של התינוק, החל מהחודש הראשון ועד ל 12 חודשיים. במסגרת היומן יכולה האם למלא פרטים בכל הקשור להתפתחות שלו וכן צעדים ראשונים, כולל הוספה של תמונות ליומן עצמו.

מתנות ליולדת

צילומים משפחתיים

רוצים להגדיל ראש? ובכן, דרך מצוינת לחגוג יום מיוחד היא באמצעות הזמנה של צילומים משפחתיים בעבור המשפחה ההולכת וגודלת. מדובר בעלות כספית אשר היא יחסית גבוהה, אולם בתמורה מקבלת האם והמשפחה הצנחה של הרגעים הכי מאושרים של החיים, במתכונת משפחתית ובלתי נשכחת. באמצעות סטודיו מקצועי לצילום תוכלו לסגור בעבור האם הטרייה והמשפחה יום צילומים ובכך להעניק להם מזכרת מדהימה ובלתי נשכחת.

שרשרת אותיות

כל אישה שמחה לקבל תכשיט, ואם מדובר בתכשיט אשר משלב גם ערך סנטימנטלי מה טוב. למעשה, באמצעות שרשרת אותיות עם שמות הילדים תוכלו להעניק מתנה מקורית ופרקטית אשר משלבת בין האהבות הגדולות ביותר בחייה של האישה, כל זאת במחיר מצוין ועם שימת דגש על בחירה של חומרי גלם איכותיים כמו זהב או כסף אשר נשמרים למשך זמן רב. נוסף לכך, ניתן להזמין מראש שרשרת או צמיד עם תמונה של הילדים, באמצעות חריטה אשר מתבצעת בקרן לייזר. עם זאת, יש לקחת בחשבון כי מדובר בעלות אשר יכולה להגיע גם לאלפי שקלים, ולכן יש לבצע סקר השוואת מחירים וכן לבחון מהי הצעת המחיר הטובה ביותר אותה תוכלו לקבל בעבור רכישה של פריט ייחודי וסנטימנטלי.