דרכים לחגוג יום מיוחד 3

יש יום נישואים בפתח, יום הולדת לבן הזוג, סתם יום של חופש, בדיוק חל יום השנה להיכרות ביניכם ובאופן כללי אתם עומדים בפני יום שאותו מבקשים לבלות ביחד באופן מהנה ובעיקר מיוחד? נראה שגם אתם מתלבטים כיצד לנצל על הצד הטוב ביותר את היום החופשי – נראה שגם אתם צרכים כמה רעיונות מקוריים, כי עם כל הכבוד לביקור במסעדה, זה נחמד אך בקושי מרגש.

צאו לטייל ברכב מושלם

מכירים את הסיטואציה שבה רוצים לנסוע לטייל, אך אז נזכרים שהרכב אינו בנוי לשטח, שהרכב נראה כאילו כל המשפחה אכלה בו ארוחה וברחה רגע לפני שלב "ניקוי השולחן", שהרכב שלכם אומנם נוסטלגי אך כלל לא בטוח שהוא יגיע בבטחה ליעד מבלי לעצור בדרך במוסך? ובכן אם מדובר ביום מיוחד, תבררו מה עומד ביניכם לבין השכרת הרכב הרצוי. מה אתם עומדים לגלות? שכיום התחרות הגדולה משחקת לטובתכם ואף להשכרת רכב בארץ יש מגוון יתרונות ייחודיים, ולו כי ניתן להחזיר את הרכב בכול סניף רצוי, כך שלצורך הדוגמה אפשרי לקחת רכבת לנקודה אחת, לשכור בה רכב ולטייל עמו עד לסניף שמצוי ביעד אחר, בו תפגשו חברים ותמשיכו עמם הלאה.

מסע בין חברים

יש לכם יום חופש ואתם מבקשים לחגוג אותו באופן מהנה וייחודי? ובכן הרעיון הזה דורש מעט תיאומים, אך הוא עשוי להיות מאוד מתגמל. מה עושים? מתאמים מראש עם שני זוגות חברים שגרים ביעדים מרוחקים ועם כל זוג עושים אטרקציה אחרת. כך למשל ניתן לצאת מהצפון, לעצור בנתניה ושם להיפגש עם זוג חברים בים. משם תמשיכו לת"א ובה תיפגשו עם זוג חברים נוסף בפתיחה של גלריה. פה נחדד שאם אכן הולכים על אופציה מעין זו, יש להקפיד על שלושת הכללים הבאים: לא מעמיסים יותר מדי תכניות (כדי שלא תחזרו הביתה מותשים), מוודאים שהנוכחות שלכם אכן רצויה (מבחינת החברים) ובונים היטב את המסלול, כך שנקודות העצירה ישתלבו באופן טבעי.

יום מיוחד לזוג

לא יוצאים מהמיטה

לפעמים הטוב ביותר נמצא מתחת לאף ולעיתים לא צריך ללכת רחוק בשביל לבלות כראוי, ועל כן אם יש דבר אחד שעליו רבים מפנטזים מדי יום הוא פשוט להישאר במיטה במשך כל היום, ולו כי הדבר אפשרי. מה אם כן עושים? כלום! ובכן כמעט כלום, כי כן מחליטים שלוקחים יום חופש ואותו פשוט מעבירים במיטה לצד האדם שאוהבים ושלל הפינוקים האפשריים. אז מה מכינים עבור יום במיטה? פיג'מה אהובה, חטיפים, מספר טלפון של המסעדה המועדפת (עבור משלוחים), כמה בירות קרות וכמובן ספרים וסרטים שווים. מה מרחיקים? כל זכר לעבודה וכמובן שגם את הנייד!

תגוונו ותיהנו!

חשוב לזכור שיש אינספור דרכים שבאמצעותן ניתן להעביר יום מהנה ועל כן אין סיבה שכל יום חופש ייראה אותו הדבר. מכאן שאם מתקרב יום חופש נוסף, פשוט השקיעו מעט מחשבה ואף תנצלו את אחד מהרעיונות הנ"ל.