מעצבת אופנה: הגיע הזמן לחשוב ירוק – ולעבור לשירות חשבונית אונליין

כמעצבת אופנה את מכירה את הסיטואציה של הוצאת חשבוניות ללקוחות כמו גם לספקים, תהליך שגוזל מעט זמן. דרך שירות של חשבונית אונליין תוכלי לחסוך זמן אבל גם לתרום לעולם אקולוגי המבוסס על הימנעות משימוש בנייר. כל הפרטים אודות השירות – במדריך הבא.

חשבונית אונליין: שירות בהתאמה אישית

אחת הפרוצדורות המורכבות ביותר בתהליך של ניהול עסק הוא כמובן נושא ניהול החשבונות. כבעלת עסק קטן, את בוודאי נתקלת בלא מעט קשיים בתהליך, וזאת בשל השימוש הקבוע בחשבוניות אותן נדרש להוציא בעבור לקוחות כמו גם ספקים. הוצאת חשבונית היא חלק בלתי נפרד מהניהול התקין של בית העסק, אולם לעבודה עם חשבוניות מנייר יש גם מחיר מבחינת רמות זיהום האוויר, וזאת בשל העובדה כי מצב זיהום האוויר כאן בישראל נחשב לבין הגרועים ממדינות המערב, נתונים שהוצגו לאחרונה ע"י המשרד להגנת הסביבה. לשריפת היערות יש משקל במשמעותי ברמות זיהום האוויר ועל כן מעבר לאונליין מבחינת הוצאת חשבונית מהווה הזדמנות מצוינת בעבורך לנהל את העסק שלך בצורה טובה יותר אך גם אקולוגית. מדובר באחת המגמות הבולטות של עולם העסקים, וזאת בשל היתרונות הגלומים בהוצאת חשבונית אונליין. מהם היתרונות? להלן הפרטים.

מעצבת אופנה: הגיע הזמן לחשוב ירוק - ולעבור לשירות חשבונית אונליין

יתרונות בולטים להוצאת חשבונית אונליין

ראשית, חשוב לדעת כי עם שירות חשבונית אונליין ניתן לנהל את העסק שלך באופן מתקדם, וזאת בשל העובדה כי מדובר בתוכנה מתקדמת אשר במסגרתה תוכלי להפיק מסמכים של הנהלת חשבונות ללא הגבלה כמו גם חשבוניות בעבור הלקוחות שלך והספקים – ישירות לחשבון המייל שלהם. מדובר בחשבונית אותה ניתן להפיק כקובץ FDA המאושר ע"י מס הכנסה ועל כן מדובר בדרך מצוינת לקצר זמן ולהעביר את החשבוניות במועד, לטובת ניהול חשבונות מדויק ומקצועי. בנוסף, ניתן להוציא את החשבונית מכל מקום ולכן גם אם מחליטה לצאת לחופש אך העסק ממשיך לעבוד, תוכלי לעבור לשירות ולבצע את הפעולות החשבונאיות באופן קל ופשוט. זאת ועוד, עם השירות ניתן לבצע גם פעולות כמו חיוב של לקוחות וספקים וכן לבצע מעקב אחר ניהול החשבונות באופן דיגיטלי, כחלק ממגמה פורצת דרך בעולם וכאן בישראל.

תרומה קטנה לעולם אקולוגי יותר

ביחס לשימוש בנייר, דרך הוצאת חשבונית דיגיטלית ניתן לתרום לסביבה אקולוגית יותר ובהתאם לכך גם להפחית את השימוש בנייר, כחלק ממגמה אקולוגית שנועדה להילחם בשימוש בחומרים מזהמים שמשפיעים על חייהם של מיליונים ברחבי העולם, כמו גם כאן בישראל. למרות שאת עסק קטן, את עדיין יכולה לתרום לסביבה טובה יותר ואקולוגית דרך מעבר פשוט וקל המתבצע אונליין ומותאם באופן אישי לבית העסק שלך. בעלי עסקים קטנים רבים הצטרפו כבר לשירות אך גם עסקים גדולים שהבינו כי דווקא דרך הצעד הזה, ניתן להביא לקדמה פורצת דרך בכל הקשור לניהול חשבונות כמו גם ביצוע פעולות מתקדמות באופן שמותאם לעידן הדיגיטלי.

שירות בהתאמה אישית

שירות חשבונית אונליין הינו שירות אותו ניתן לקבל בהתאמה אישית לצרכים השוטפים, ולכן אם את מתלבטת האם לעבור לשירותי אונליין, התשובה היא בהחלט כן. כבעלת עסק שצריכה לנהל גם את האופרציה של רכישת הבדים, עיצוב, תדמיתנות, שיווק ופרסום, הדבר האחרון שאת רוצה להתעסק בו הוא ניהול החשבונות ולכן דרך חברה מקצועית ומובילה בתחומה תוכלי לחסוך זמן כמו גם להתרכז בדברים החשובים ביותר – התשוקה שלך לעיצוב ולקידום העסק. על כן, מדובר בהזדמנות נהדרת בעבורך להצטרף לרבבות עסקים שכבר עתה נעזרים בשירות באופן קבוע ועם שימת דגש על נוחות אך חשיבה סביבתית ברורה.