לפשניסטה המקצוענית: איך תסדרי את החדר שלך בסטייל?

כמה פעמיים מצאת את עצמך מחפשת מה ללבוש בארון ומצאת את עצמך עם פריטים אשר נותרו עם הטיקט? בכדי שתוכלי לסדר את חדר הארונות כמו שצריך ולפחות כמו אולם תצוגה, להלן כמה טיפים מצוינים אשר באמצעותם תוכלי לסדר את החדר שלך במקסימום סטייל.

סידור חדר ארונות: כיצד תבצעי את התהליך בצורה מאורגנת ומהירה?

כמו שכל פאשניסטה יודעת, לסדר וארגון יש חשיבות עצומה. למעשה, כשחדר הארונות שלנו מבולגן אנחנו לא מעט פעמיים מאבדים פריטים יקרים כמו גם שוכחים כי רכשנו פריט בו חפצנו, לעתים למשך זמן רב. בעידן שבו הכול מצולם, חדר מבולגן עלול להוביל לא רק לפגיעה בתדמית שלך אלא גם לרכישות מיותרות. משום כך, סדר וארגון בחדר מתחיל בסינון. מומלץ להוציא את כל הבגדים מהארון, ולבדוק מהם הפריטים בהם את לא משתמשת. אותם יש להעביר לשקית, ולאחר מכן להעביר לתרומה או לחשוב על מכירה מיוחדת אותה תוכלי לבצע ביחד עם חברות נוספות, ובכך להרוויח כסף. נוסף לכך, דרך מצוינת לארגן את חדר הארונות והחדר עצמו הוא באמצעות רכישה של  מתקן נעליים של רהיטי דמיר אשר באמצעותו תוכלי לסדר ולארגן את כל הנעליים שלך, באופן נגיש ומסודר. כשיש לך המון פריטי לבוש, מקומות אחסון מהווים את הדרך הטובה והבטוחה ביותר לצורך יצירת סדר בעיניים, כמו גם בסטייל. כיצד תוכלי לעשות זאת? להלן עוד דרך מצוינת שבה תוכלי לנצל את המקום הקיים, וליצור חדר קסום – כמו של פאשניסטה מקצוענית.

לפשניסטה המקצוענית - איך תסדרי את החדר שלך בסטייל

ארגון וקיפול מחדש לצורך ארגון וסדר

כאשר את מוציאה את כל הבגדים, נעליים ואקססוריז מהארון שימי לב כי את מייעדת אותם למדפים ייעודים. באמצעות מדף ייעודי תוכלי למצוא את הפריטים ביתר קלות, ובמידה וחסר מקום אחסון ניתן בהחלט ללמוד באינטרנט טכניקות של קיפול אשר מאפשרות לנצל את המקום על המדף וגם במגירות. ברשתות החברתיות כמו אינסטגרם וטיק טוק תוכלי ללמוד ממומחים כמו מרי קונדו כיצד לקפל ולאחסן את הבגדים, להציב את הנעליים בצורה נגישה כמו גם לסדר את הארון בדרך הכי נוחה.

פתרונות אחסון: דרך מצוינת לשדרג את הנראות של החדר

לסיכום, פתרונות אחסון מתקדמים אותם ניתן לרכוש דרך חברות מקצועיות כמו רהיטי דמיר מאפשרים לך לעצב את חדר הארונות באופן קל ופשוט, וכל זאת בהשקעה כספית נוחה ומשתלמת. המגוון כאן הוא עצום: ארונות נעליים, מדפים, מתלה וכן קולבים אשר חוסכים לך מקום והופכים את חדר הארונות שלך לחדר קסום, מאורגן ומסודר. זכרי, שם המשחק כאן הוא לבצע סינון ראשוני ורק לאחריו להתחיל לסדר את הפריטים באופן שנגיש לך בעין וקל לתחזוקה, כל זאת בכדי שתוכלי לשמור על הסדר גם כאשר יתווספו פריטים חדשים או תרצי לשדרג את המלתחה.