טיפולי אסתטיקה: הטיפולים שיוכלו לשפר את איכות החיים

ענף האסתטיקה והטיפוח מציע מגוון רחב של טיפולים מותאמים אישית, וזאת בכדי שכל אחד יהיה יכול לשפר את הביטחון והדימוי העצמי אך גם את איכות החיים. מהם הטיפולים המתקדמים אותם מומלץ להכיר? להלן הפרטים.

טיפולי אסתטיקה מתקדמים: הכירו את החידושים  החמים בענף

בעשור האחרון ענף האסתטיקה והטיפוח בפרט חווה שינויים דרמטיים, וזאת בשל פיתוח של מגוון טיפולים בהתאמה אישית. מדובר בטיפולים מתקדמים אשר יכולים לסייע לצורך שיפור באיכות החיים, כל זאת במסגרת טיפולים מתקדמים ויעילים לטווח הרחוק. לאור ההיצע האדיר, בחרנו להציג ארבעה טיפולי קוסמטיקה, כך שתוכלו גם אתם לבחון האם הגיע הזמן לעשות שינוי (לטובה) בחייכם:

הלבנת שיניים

החיוך שלנו הוא כרטיס הביקור של כל אחד מאיתנו. בעקבות עישון, שתייה ממותקת, תזונה לקויה וגם גורמים גנטיים השיניים מצהיבות וכתוצאה מכך נוצר מראה מוזנח, ולכן רבים מחפשים כיום אלטרנטיביות להחזרה של הלובן לשיניים. עוד מימי קדם שיניים לבנות נחשבו למשאת נפשם של גברים ונשים, אולם היום מדובר בפרוצדורה נגישה אותה רבים יכולים לעבור בהתאם לקריטריונים מסוימים – דרך קליניקה מובילה המתמחה בתחום טיפולי שיניים באמצעות הלבנה המתבצעת לרוב באמצעות ניקוי וציפוי השן. באתר דנט קליניקס תוכלו למצוא עוד מידע בנוגע לטיפול הלבנת שיניים, כמו גם טיפולי שיניים מתקדמים נוספים כמו השתלת שיניים ושיקום הפה.

טיפולי אסתטיקה הטיפולים שיוכלו לשפר את איכות החיים

טיפול בוטוקס

הופעה של קמטים היא תהליך טבעי כחלק מהזדקנות, בעקבות אובדן של קולגן – החלבון האחראי על שמירה על מראה מתוח ורענן. אם בעבר הפרוצדורה הנפוצה הייתה לבצע מתיחת פנים מלאה בגילאים מבוגרים יחסית, כיום גם נשים וגברים צעירים וצעירות יכולים לעבור טיפולי בוטוקס. מדובר בטיפול אפקטיבי אשר במסגרתו מזריקים בוטוקס אל תוך שרירי ההבעה באזור הפנים (בייחוד באזור המצח) וזאת מתוך מטרה להעלים את הקמטים. מדובר בטיפול זמני ואינו קבוע, והוא לרוב מחזיק מעמד בין ארבעה חודשיים לחצי שנה ואף יותר.

השתלת שיער

כבר ידוע כי נשירת שיער מהווה בעיה נפוצה אצל נשים וגם אצל גברים, כאשר רבים בעבר נאלצו להסתובב עם פאה בכדי להסתיר את הקרחות. כיום, ניתן לעבור טיפול השתלת שיער חדשני אשר במסגרתו מושתלים זקיקי שיער אל תוך הקרקפת, לצורך עידוד צמיחת השיער. מדובר בטיפול חדשני ואפקטיבי עם שיעורי הצלחה גבוהים, מעל ל 90%.

טיפול ערפד

מדובר בטיפול אשר זוכה לתהודה ציבורית אדירה בעיקר בזכות קים קרדשיאן, כוכבת הראליטי הגדולה ביותר בעולם. במסגרת הטיפול נלקח דם אשר עובר תהליך מתקדם של מיצוי לצורך הוצאת פלזמה המצויה בטסיות הדם כאשר לאחר מכן מוזרק הדם ישירות לעור הפנים, מתוך מטרה ליצור מתיחה טבעית וחידוש של עור הפנים לצורך יצירת חידוש טבעי דרך תאי הדם, ללא צורך בהתערבות כירורגית.