כך תעשי שירות צבאי בסטייל, עם סטייל!

הצו הראשון מתקרב ואת חוששת? ובכן, באמצעות המדריך הבא תוכלי להתכונן בסטייל לקראת הצו הראשון והשירות הצבאי שלך.

חולמת על תפקיד ספציפי בצה"ל? כך תוכלי להגדיל את סיכויי הקבלה שלך

כנערה אמביציוזית וחדורת מטרה, את בוודאי מודעת לעובדה כי על מנת שתוכלי לעבור את השירות שלך בסטייל ועם התאמה מדויקת לתפקיד את מחויבת להתייצב לצו הראשון. הצו הראשון מהווה את אחד הימים החשובים ביותר בעבורך, וזאת בשל העובדה כי באותו היום נקבעים הסיכויים שלך (ושל מתגייסות לעתיד נוספות) לגבי מידת ההתאמה לתפקידים יוקרתיים אשר יעבירו את זמן השירות הצבאי בצורה הטובה ביותר, ועם שימת דגש על תיעול הזמן בצבא לטובת קריירה מצליחה גם באזרחות. טיפים לצו ראשון שיעזרו לך מהווים חלק בלתי נפרד לקראת ההכנה הנדרשת לצו הראשון. מדוע חשוב להתכונן? להלן הפרטים.

כך תעשי שירות צבאי בסטייל - עם סטייל

מדוע חשוב להתכונן בצורה הטובה ביותר לצו הראשון?

כאשר את מקבלת לתיבת הדואר את הצו הראשון שלך, מדובר למעשה בהודעה ראשונית של גורמי הצבא לגבי הגיוס שלך. ככל שתגיעי מוכנה יותר לצו, כך תוכלי למצב את עצמך בצורה הראשונה ובהתאם לכך לקבל הזדמנות להשתלבות ביחידות יוקרתיות וכן בתפקידים אשר במסגרתם תוכלי לממש את הפוטנציאל הגלום בך ואף להשתמש בו בעתיד, בעת ניסיונות קבלה לתפקידים בכירים. לכן, יש לראות בצו הראשון כמו ראיון עבודה אליו את מתכוננת מראש, וזאת באמצעות טיפים דרך מתגייסים שכבר עברו את התהליך וכן מבחני הכנה אותם ניתן לבצע כבר בבית ומבעוד מועד. אולם, חשוב לציין כי חלק מהותי מהצו הראשון הוא הראיון האישי אשר במסגרתו גורמי הצבא מכירים אותך, ולכן גם כאן חשוב מאוד להתכונן עוד בבית ולבחון את השאלות כך שתוכלי לענות עליהן בצורה נכונה וקונקרטית. ברחבי הרשת ניתן לבצע תרגול אונליין אשר במסגרתו ניתן להתנסות במגוון מבחנים מתמטיים כמו גם כתיבה והבנת הנקרא, חלק משמעותי מאוד אשר יקבע בסופו של דבר את גובה הקב"א שלך. ככל שהקב"א תהיה גבוהה יותר, כך תוכלי לקבל תפקידים טובים יותר ומשמעותיים. זכרי, עליך להסתכל על הצו הראשון כאילו מדובר בראיון קבלה למשרד נחשב ולכן הכנה מוקדמת ובחינה של הטיפים אשר מוצגים לך יכולים לתרום באופן משמעותי לשירות מלא שהולם את הכישורים ואת הרצון של כל אחת להשלים שירות משמעותי.

איך תשמרי על סטייל אחרי שכבר התגייסת?

הדבר הראשון שאפשר לעשות הוא התסרוקת. ההנחיות הצה"ליות קובעות כי יש ללכת עם שיער אסוף, ותמיד אפשר להשתמש בסיכת בננה שמאושרת על ידי הצבא, לאסוף את השיער לקוקו גבוה ומרשים, ואפילו להשתמש במעט ספריי לשיער כדי לוודא שלא יהיו לך אף שוונצים. תוכלי גם למרוח לק שקוף, ורוד או פרנץ' שמאושרים על ידי הצבא ויגרמו לידיים שלך להיראות יפות ומטופחות גם במהלך השירות הצבאי.