ממסחר בשוק ההון ללימודי נדל"ן: רוכשים מקצוע במכללת פסגות

מסחר בשוק ההון ולימודי נדל"ן הם רק חלק ממסלולי הלימוד שמציעה מכללת פסגות לסטודנטים שלה. רוצים לבנות קריירה מצליחה? הכירו את מסלולי ההכשרה של מכללת פסגות.

קצת על מכללת פסגות

מכללת פסגות היא מכללה מובילה וותיקה ללימודי שוק ההון, נדל”ן, משכנתאות ויזמות. היא הוקמה על ידי שני חיילים משוחררים עם אהבה בוערת לשוק ההון, שני אנשים שרצו להעביר את התשוקה הבוערת שלהם גם לדור הבא. השניים החליטו לעשות מעשה ולהקים את מכלל פסגות, שהיא כיום המובילה בתחומה. במכללת פסגות תוכלו ללמוד מגוון רחב של קורסים שעליהם נפרט בהמשך, כמו למשל לימודי מסחר בבורסה למתחילים, לימוד נדל"ן ועוד. מוכנים? בואו נכיר את מסלולי הלימוד השונים שיש במכללה.

לימודי שוק ההון

אם מחפשים את המקפצה שלכם לעתיד טוב יותר, אין לנו ספק שאתם צריכים לבחור בלימודי שוק ההון במכללת פסגות. לפני הכול חשוב שתדעו שלהצליח בשוק ההון זה לא עניין של מזל, אלא של הרבה ידע שתוכלו לרכוש במכללת פסגות. אז מה כולל מסלול הלימודים בפסגות? בין השאר תוכלו ללמוד קורס ההון למתחילים, קורס ניהול פיננסי להשקעות ארוכות טווח, קורס מודלים מתקדמים, קרוס קריפטו המבוקש, מסחר במודלים מתקדמים ועוד.

לימודי נדל"ן

מכללת פסגות מאמינה שאם תצליחו לקרוא את מפת הנדל"ן בצורה נכונה, סביר להניח שתשנו את העתיד הכלכלי שלכם. אנחנו מניחים שאתם מבינים את הפוטנציאל הגלום בעולם הנדל"ן, מדובר בשוק רותח והמחירים לא מפסיקים לעלות מידי שנה בצורה משמעותית. זה גם אומר כמובן שהפוטנציאל שלכם לרווחים, אם תעסקו בתחום כמובן, הוא עצום.

 

 

במסגרת לימודי הנדל"ן אתם תלמדו לזהות בראש ובראשונה נכסים פוטנציאליים שמשווקים מתחת למחיר השוק, תלמדו מתי ואיך עושים אקזיט וכמובן לעשות את העסקאות הכי שוות. תכנית ההכשרה של פסגות מתאימה לכל אחד וגם אם אין לכם ניסיון בתחום, יש לכם הזדמנות שווה להצליח. אז מה תלמדו? בין השאר קורס השקעות ויזמות, קורס השקעות מעבר לים, קורס נדל"ן למתקדמים, קורס תיווך המבוקש, קורס ייעוץ משכנתאות ועוד.

לימודי יזמות עסקית וחדשנות

אתם יכולים להיות סופר מקצועיים במה שאתם עושים, אך אם לא תהיו יזמים בנפש ולא תשאפו לחדשנות, לא עשיתם בזה שום דבר. במהלך לימודי היזמות והחדשנות תלמדו לזהות הזדמנויות עסקיות, לנצל אותן ולהרוויח בגדול. מעבר לאיתור ההזדמנויות תלמדו גם להקים עסק מצליח ונהל אותו, לקבל החלטות נכונות, להימנע מטעויות ועוד. הלימודים הם לימודים פרקטיים וזה מה שיעניק לכם יתרון משמעותי על פני המתחרים שלכם.

לימודי שמאות רכוש וחקלאות

בשנים האחרונות יש ביקוש אדיר לשמאי רכוש וחקלאות ואם אתם מעוניינים לעשות הסבה לתחום המבוקש הזה, אנחנו בהחלט ממליצים לכם ללמוד אותו בפסגות. בין השאר תוכלו לקבל כלים פרקטיים ולמידה חווייתית בתחום, לייצר הכנסה עיקרית או נוספת ולעבוד בשעות גמישות וכמובן לקבל ידע בשוק הביטוח האלמנטרי בישראל.

אז למה כדאי לכם ללמוד שמאות רכוש וחקלאות? כי שמאי רכוש וחקלאות מאפשר לכם לעסוק בתחום כעסק מרכזי או צדדי בחיים. בנוסף, מדובר כמובן בעבודה רווחית ומבוקשת עם פוטנציאל שכר גבוה. אם אתם מחפשים את היציבות בחיים שלכם, אין לנו ספק שכדאי לכם ללמוד את התחום במכללת פסגות.

לסיכום

במאמר זה הכרתם את מכללת פסגות ואת מסלולי הלימוד המרכזיים שהיא מציעה לסטודנטים שלה. אם גם אתם נמצאים במהלך בניית הקריירה שלכם, אנחנו ממליצים לכם ללמוד את אחד מהמסלולים האלה בפסגות.