רעיונות לעיצוב הבית DIY

עיצוב הבית

מי מאיתנו לא רוצה להקנות לביתו את העיצוב הייחודי ביותר? ובכן, בשנים האחרונות תחום ה DIY הפך לפופולארי במיוחד ולא מעט אנשים החלו בתהליך לעיצוב או חידוש אלמנטים בבית באופן עצמאי. אם גם אתם מעוניינים לעצב את ביתכם ולעשות זאת בעצמכם – המאמר הזה נכתב בעבורכם.

מגירות מעוצבות

אם תמיד חלמתם על מגירות בעיצוב ייחודי, טוב לדעת שניתן להדביק על מגירות או ארונות טפט בעיצוב הרצוי, בין אם זה טפט גליטר זהוב, טפט פרחוני או טפט בטקסטורת עץ. ניתן לרכוש מגוון עיצובים רחב של טפטים מהאתר של רשת גרפוס, כשניתן להדביק אותם בקלות על כל אלמנט שתרצו.

טיפ: לרוב, בארונות המטבח יש שורת מגירות. תוכלו להדביק טפטים על המגירות הללו ובכך להעניק למטבח מראה מודרני ועכשווי. אגב, ניתן גם להחליף את הידיות ולהתאים אותן לעיצוב המחודש.

עיצוב הבית

לכולנו יש רהיטים ישנים, וחלקם כבר אינם מתאימים לעיצוב החדש או לאווירה שמבקשים להקנות לחלל. במקום לזרוק את הרהיטים או למסור לאחרים, תוכלו לחדש אותם. באמצעות צבעי עץ, ניירות שיוף ולכה ניתן להעניק לרהיט חיים חדשים ומראה מעוצב וייחודי. אגב, אם מצאתם ברחוב רהיט משומש – ייתכן ותוכלו ליצור ממנו רהיט ייחודי, חדש ומשופץ.

עיצוב הבית

קיר תמונות מדליק

רבים מגדולי מעצבי הפנים בעולם טוענים שרצוי להימנע מקירות נטולי עיצוב. ובכן, אחת הדרכים לעצב את קירות הבית היא באמצעות תמונות, אך במקום לתלות תמונות במסגרות, ניתן ליצור קיר תמונות מודרני ומדליק תוך שימוש בחומרי יצירה שונים, למשל וואשי טייפ (נייר דבק יפני שאינו מותיר סימן על הקיר). תוכלו לרכוש וואשי טייפ במגוון עיצובים וצבעים בהתאם לקונספט העיצובי הרצוי, ולהצמיד את התמונות לקיר באמצעותו. זה מקנה מראה ייחודי, עכשווי ובעל אמירה אישית. שימו לב כי עיצוב מסוג זה אינו מתאים לכל סגנונות העיצוב, אלא לסגנונות יותר משוחררים ועכשוויים. אופציה נוספת היא ליצור קיר תמונות, תוך שניתן לעצב כל תמונה בנפרד. למשל: הדבקת תמונות על רקע אחיד, שימוש במקלות ארטיק כדי לייצר מסגרות ייחודיות ועוד.

קופסאות שימורים ממוחזרות

לא תאמינו כמה דברים ניתן ליצור מקופסאות שימורים מעוצבות, החל מאגרטל לפרחים על שולחן הסלון ועד למעמד לכלי המטבח. אספו קופסאות שימורים שונות, הסירו את התווית ולאחר מכן עצבו את הקופסה כיד הדמיון (ניתן לרסס בספריי צבע, להדביק תחרה ועוד).

תמונת קנבס

מעוניינים בתמונת קנבס גדולה? תוכלו לרכוש בחנויות היצירה קנבס בגודל הרצוי, וליצור את התמונה בעצמכם. היעזרו בשבלונות, צבעים ייחודיים ושלל אלמנטים נוספים על מנת ליצור את תמונת הקנבס האידיאלית ביותר בעבורכם.

עיצוב כריות נוי

אם מאסתם בכריות הנוי שבסלון, טוב לדעת שניתן לשדרג אותן ואפילו די בקלות. באמצעות בדים, חוט תפירה, דבק לבדים, תחרה, פונפונים ושלל חומרי יצירה עשויי בד, תוכלו להעניק לכריות שלכם מראה חדש ומרהיב.

 

למעשה, לעצב את הבית באופן עצמאי זה בהחלט אפשרי, כל מה שצריך זה מעט דמיון, קמצוץ השראה וכמה חומרי יצירה שיסייעו לכם בתהליך. בהצלחה!