למה מאזינים בזמן ערב טיפוח בבית? כמה רעיונות מקוריים במיוחד

כולם אוהבים להיות מטופחים ויש אנשים אשר מקדישים ערבים שלמים בשביל טיפוח החן והיופי. ערב טיפוח בבית יכול להיות לבד או עם בנות המשפחה, זה יכול להיות ערב כיפי עם חברות או אפילו עם הבויפרנד…אבל אין זה משנה עם מי אתן בוחרות להעביר ערב כזה, חשוב שתהיה לכם ברקע מוזיקה כיפית ומדליקה לצליליה אפשר למרוח קרם או לק, וכשהיא מתנגנת אפשר לסדר את השיער, להתאפר ופשוט להנות מהרגע. אז למה כדאי להאזין בערב טיפוח? הנה כמה הצעות נחמדות:

האזנה לרדיו גלי ישראל

גלי ישראל היא תחנת רדיו שאפשר להאזין לה בכול מצב, גם באמצעות בחירת תדר רדיו וגם באפליקציות להאזנה אונליין. גלי ישראל היא תחנה המשדרת שירים טובים, טיפים ממומחים, עצות בענייני טיפוח ויצירה וכו'. מדובר בתחנה שיש בה מגוון רחב של תוכניות רדיו מעניינות. התוכניות של גלי ישראל מציעות תוכניות עם השדרים הטובים ביותר החל מאלה שיצאו מבית האח הגדול עד למנחים שמארחים שפים וקונדיטורים, יועצי זוגיות ורבנים שפותרים חלומות.

להיטים של שנות ה80

בשנות השמונים של המאה העשרים יצאו לאוויר המון שירים שמתאימים בול ליום טיפוח כיפי. בעשור זה החלו יותר ויותר אמנים לחבר ולבצע מוזיקה שמחה של ריקודים ומוזיקה מתקתקה שכולם אוהבים. בפלייליסט תמצאו המון שירים המתאימים לערבי טיפוח כמו למשל פלייליסט של שירים של סידני לאופר או שירים של מדונה, שירים של הפט שופ בויז, ומוזיקה מתקתקה שפשוט מתאימה לערב טיפוח. מי שתרצה יכולה לבחור מחרוזת של שירי שנות ה-80 עם שירים מקפיצים שיגרמו לכן גם לשיר עם המברשת של הפן וגם לעשות תנועות מול המראה כשהפנים מרוחות באבוקדו.

למה מאזינים בזמן ערב טיפוח בבית? כמה רעיונות מקוריים במיוחד

מוזיקה בתחנות הרדיו בשעות הערב

בשעות הערב תחנות הרדיו מחליפות הילוך והופכות להיות הרבה יותר עמוקות עם מוזיקה טובה. בערב טיפוח תוכלו לבחור להאזין לתחנת רדיו גלי ישראל או לגלגל"צ המציעה מוזיקה עמוקה ורומנטית. כך אפשר להנות מצלילים נהדרים בשעות הערב כשאתן עסוקות בטיפוח הגוף. חשוב לדעת שבשעות הערב אין בדרך כלל פרסומות ברדיו, לכן אפשר להנות ממוזיקה נפלאה ברצף.

פודקאסטים מעניינים

מלבד רדיו תוכלו לבחור להאזין לפודקאסטים מעניינים שאפשר לשמוע אונליין. פודקאסטים הן תוכניות רדיו עם תכנים מעניינים החל מכאלה שעוסקות בסדרות קאלט שאנשים אוהבים עד פודקאסטים בנושאים של רומנטיקה, אהבה, משפחה ותוכניות שיעשירו את הידע שלכן. עוד אפשר לבחור פודקאסט עם אירוח אנשים חשובים או דמויות מעניינות, וכאלה בהם מסופרים סיפורים היסטוריה מעניינים.

לסיכום, עם תכשירי טיפוח מיוחדים, מוזיקה מעניינת וחברה טובה – תוכלו לתכנן ערב טיפוח מהסרטים וללא קוסמטיקאית שגובה מחיר יקר על טיפולים. אז זה הזמן להנות מערב מושלם!