5 החנויות הכי אופנתיות בתל אביב

תל אביב היא עיר של השראה, עיר של תנועה, עיר של צבעים, עיר של חיים, עיר שמכתיבה דעות, עיר שמקבלת שונות, עיר שאינה עוצרת, עיר שאינה דומה לאף אחת אחת אחרת – ואף אינה מתיימרת. ת"א היא עיר שמכתיבה אופנה, שנושמת אופנה ושמכורה לאופנה, כך שאין כמו לצאת למסע קניות בעיר, אך כיוון שהמבחר נרחב חשבנו למקד אתכם – קבלו את חמשת החנויות הכי אופנתיות בעיר נכון לרגע זה.

 

חנויות אופנה בתל אביב

טרנדים לצעירים – ברשקה תל אביב

 

אם אתם צעירים וחובבי אופנה, אתם בוודאי מכירים את חנות הבגדים ברשקה תל אביב. מדובר ברשת צעירה מבית קבוצת אופנה ספרדית העונה לשם "אינדיטקס". הקולוקציה הצבעונית כוללת פרטי לבוש, הנעלה ואביזרים משלימים ומתמקדת בגילאים 13-20, אם כי גם ישנה מחלקת גברים. הייחוד של החנות טמון בעובדה שהקולקציה מתעדכנת פעמיים בשבוע וניתן למצוא בה מגוון טרנדים מגוונים, בעיקר בהשראת אופנת רחוב ואומנות.

 

מותגים סודיים – סטוקס

 

את מכורה לאופנת עלית, אך אינך יכולה לרכוש פריטים מקוריים במחיר מלא? את מוזמנת לקבל מאתנו מתנה – היכרות עם חנות "סטוקס"! הקונספט של החנות פשוט וגאוני. אל החנות מתנקזים מגוון בגדי מעצבים משומשים אך במצב חדש. מה מחכה לכם במקום (רבא אחימאיר 17- חניון מרכז שוסטר)? חליפות ארמני, נעלי פראדה ועוד מגוון מותגים שלא מביישים כוכב ברמה בינלאומית. שנסכם? המצב חדש, המחיר נמוך והמיקום המפוקפק מוסיף רובד מרגש לתמהיל הרכישה.

 

עודפים שווים – בית טפר

 

בדרום מזרח העיר (תל גיבורים 5) לא רחוק משדרות רוטשילד, שוכנת שדרת חנויות שכל חובב אופנה חייב להכיר – "בית טפר". מה במקום? עודפים שווים של מעצבים מוערכים, דוגמת דניאלה להבי, מאיה נגרי, אלמביקה, רונן חן ועוד. החנויות של המעצבים אינן רחוקות, אך בעוד ששם המחירים מלאים, הרי שפה מחכות לכם הפתעות – מחירים מאוד מפתים לצד עיצובים משגעים ובעיקר עונתיים ומאוד קלאסיים. מתי מומלץ להגיע? כשיש זמן, אך בעיקרון בחורף תמצאו יותר עודפים שווים.

אביזרים נוסטלגיים – Anny

עוד שמלה ועוד חולצה, נחמד אך צפוי. כיום כל פשיניסטית יודעת שכוחה של הופעה מעולה טמונה בפרטים המשלימים, ועל כן אם גם אתן אוהבות להשקיע, למצוא פריטים ייחודיים ולהתענג על האופנה של סרטי שחור לבן, עצרו ברחוב קינג' ג'ורג' 9 – היכנסו לחנות של Anny"". בחנות תמצאו כפפות תחרה, עיטור מרשים לשיער ואפילו כובע ים מעוטר פרחי גומי, ממש כמו אלו שגדלנו עליהם.

אופנה אדריכלית – תמה

אוהבים אופנה ובאותה נשימה מעריכים אדריכלות? הכירו את חנות "תמה" שיושבת בקריית שאול 20. במקום תמצאו לא עוד חנות בגדים, אלא "בית לעיצוב" מתוקתק ומרשים. מאחורי היצירה עומדות שתי אדריכליות שבמקרה הן גם גיסות. לצד מוצרי טקסטיל מינימליסטים, תמצאו כלי בית, מוצרי אופנה משלימים, מותגים של מעצבים מהארץ ומהעולם (שרה בראון לצד המוצר השוודי ..Odeur) ועוד. מכאן שאם מחפשים תצוגה מעט שונה והיצע מאוד איכותי תקפצו לבקר, ולו על מנת לקבל השראה!

המלצה שלנו?

ציינו חמש חנויות, אך יש עוד רבות אחרות, כך שאם יש חשק לרכוש פריטים חדשים, או רק לשטוף את העיניים מול היצע מרתק וחכם, תמיד נחמד לקבוע יום עם חבר/ה, לאתר בין 5 ל-10 חנויות שנראות מבטיחות (ושמצויות באותו הרדיוס) ופשוט להגיע, לגעת, למדוד, לבחון, לגלות, ליהנות ולהיכנס לאווירה של צבעים, מרקמים, מקורות השראה, היסטוריה, הווה, עתיד וטרנדים שווים.