התאמה אישית – גם לנשים: למה כדאי לבחור בוויטמינים לנשים?

בשנים האחרונות המודעות לגבי צריכה של תוספי תזונה ובפרט ויטמינים עלתה באופן משמעותי, כחלק מהבנה כי אורח חיים בריא ומאוזן הוא חלק מהותי משגרת החיים בעידן המודרני. למעשה, אם בעבר התחום של תוסף תזונה היה שמור אך ורק בעבור ספורטאים, כיום ניתן להבחין בשינוי מגמה ובמסגרתו ניתנת האפשרות לבצע רכישה של תוספים ייעודים לנשים. מדובר בתוספים שנועדו לספק לכל אישה את היכולת להתגבר על חוסרים תזונתיים כמו גם לחזק את המערכת החיסונית, הלב וכן מתוך מטרה למנוע מומים ביילוד בעבור נשים בהריון. כדאי לבחור בוויטמינים לנשים לא רק כי הם מסייעים לפעילות התקינה של הגוף אלא גם מאפשרים לכל אישה ליצור אורח חיים מאוזן – במינימום מאמץ ובמקסימום תוצאה.

וויטמינים ייעודים לנשים – כל מה שרציתן לדעת

נשים שרוצות להעניק לעצמן את היכולת לשמור על הבריאות נדרשות לעבור באופן קבוע בדיקות דם, כמו גם לבצע התאמה מדויקת של תוספי תזונה העשירים בוויטמינים ייעודים שנועדו לעודד את הפעילות התקינה של הגוף כמו גם להתגבר על חוסרים תזונתיים. הנושא של מחסור תזונתי של ויטמינים הוא חיוני בעבור הקהל הנשי מאחר והוא משפיע על תהליכים רבים בגוף – החל מחולשה של הציפורניים ונשירת שיער ועד מערכת חיסונית מוחלשת. החדשות הטובות הן שכיום ניתן לבצע רכישה של מגוון רחב של ויטמינים לנשים לבחירה דרך האינטרנט, וזאת מתוך מטרה ליצור תמהיל מדויק שבמסגרתו אפשר לקבל את הצריכה המומלצת היומית, תוך שימת דגש על התאמה אישית לצרכים של נשים. מהם הוויטמינים אותם תוכלו לרכוש דרך חנות אינטרנטית? להלן מספר דוגמאות:

התאמה אישית - גם לנשים: למה כדאי לבחור בוויטמינים לנשים?

ויטמין B

מדובר בפורמולה ייחודית שפותחה לנשים, כאשר הדגש בפיתוח של הפורמולה שם דגש על מינון גבוה של חומצה פולית. בעבור נשים בהריון חומצה פולית היא חיונית לטובת ההתפתחות התקינה של העובר אבל גם לטובת שמירה על הבריאות. פומלה זו אושרה ע"י משרד הבריאות בזכות הריכוז הגבוה של כל קבוצת ויטמין B כמו גם היותה תוסף תזונה ייעודי בעבור נשים שסובלות מנשירת שיער, דיכאון ועייפות.

מולטי ויטמין

קומפלקס של מולטי ויטמין הינו תוסף ייעודי המסייע לנשים לטובת איזון המערכת ההורמונלית. מדובר בתוסף שפותח באופן ספציפי בעבור נשים שרוצות לחזק את המערכת החיסונית כמו גם לתמוך בתהליכים אנרגטיים כמו למשל האטת תהליך ההזדקנות, כל זאת באמצעות פורמולה צמחית ובטוחה לשימוש.

ויטמין C

ויטמין C הינו ויטמין חשוב המשתתף בתהליכים רבים בגוף, החל ממערכת ההובלה ועד לייצור קולגן. בנוסף, מדובר בוויטמין עשיר בנוגדי חמצון החיוניים לגוף של נשים לטובת שימור וחיבור של רקמות וכן ויסות הפעילות של מערכת החיסון. דרך אתר תוכלו לבצע רכישה של תוסף צמחי המעניק לכן שפע של יתרונות, ללא תופעות לוואי ותוך שימת דגש על ניצול מקסימלי של הערכים החיוביים של ויטמין זה.

כיצד תוכלו לדעת אילו ויטמינים מתאים לכן?

לא כל ויטמין מתאים לכל אישה ועל כן לפני שאתן ממהרות לבצע רכישה, רצוי לקבוע פגישה אצל רופא המשפחה לטובת קבלת ייעוץ כמו גם ביצוע של בדיקות דם. באמצעות בדיקת דם פשוטה אפשר לעלות על חוסרים תזונתיים ובהתאם לכך ליצור התאמה מדויקת בין תוספי התזונה העשירים בוויטמינים לבין הצרכים הנדרשים, בין אם מדובר במערכת חיסונית חלשה, מחסור בברזל וסידן או נשים בהריון שזקוקות לדחיפה בריאותית משמעותית בשביל להבטיח את תקינות ההיריון כמו גם התפתחות תקינה של העובר. בכך, גם אתן תוכלו להצטרף למהפכה הבריאותית שסוחפת את נשות ישראל, ולא בכדי.