פאשניסטות וחובבות איפור: איך להיות יוטיובריות מוצלחות?

ITC

אם גם את חובבת אופנה, טיפוח ואיפור, וודאי השתעשעת פעם או פעמיים ברעיון לפתוח ערוץ יוטיוב משלך. הבנות הכי מצליחות בתחום סוחפות אחריהן מאות אלפים ולפעמים גם מיליונים של עוקבים ברשת, ומעבר לעובדה כי זאת דרך נהדרת להוציא את התשוקה הכי גדולה שלך לאוויר העולם, זאת יכולה להיות גם דרך מצוינת להתפרנס. ככל שכמות העוקבים שלך תעלה, כך ירבו הפניות של חברות הביגוד ומוצרי היופי והטיפוח שיבקשו לקדם את המוצרים שלהן דרכך ודרך החשיפה הגדולה לקהלים חמים ופוטנציאלים שאת מאפשרת. לפעמים, דווקא ההצלחה הגדולה של רבות לפנייך עשויה להרתיע, אבל חשוב לזכור כי אחת התחילה מצעד אחד וגם אם בסופו של דבר לא תהפכי לאושיה בתחום, עדיין תזכי לעסוק במה שאת אוהבת ולכל הפחות לבנות קהל עוקבים נאמנים מקומי. אם כך, אלו הצעדים שאת צריכה לקחת כדי להפוך ליוטיוברית מוצלחת.

איך להביא עוקבים?

זכרי כי על מנת להצליח עלייך למשוך עוקבים רבים המתעניינים בתחום ואין ממש נוסחה בטוחה או חד משמעית לעשות את זה. ובכל זאת, אם צריך לנסות להגדיר את הדרך הנכונה לכך, אפשר לומר שמדובר בהעלאת תכנים שהם שילוב בין מקוריות ועניין. כלומר, אם התכנים לא מועברים בדרך מעניינת הם חייבים להיות מקוריים במיוחד, אבל בגלל שזה קשה להעלות תמיד תוכן מקורי חשוב להעלות אותו בדרך מעניינת ששוברת את השגרה. עם כל זה חשוב לזכור בנוסף שעל מנת תוכלי להעלות את התכנים במהירות ובלי תקלות מיותרות, מומלץ להתקשר עם ספק אינטרנט איכותי ואמין כמו ITC.

איזה תכנים העוקבים מצפים לראות?

ובכן, זה לגמרי תלוי בך ובמה שאת אוהבת לעשות וככל שתהיי יותר אותנטית יש סיכוי גדול יותר שתסחפי אחרייך עדת מעריצים. שווה בהחלט להעלות סרטונים בהם את נותנת טיפים להתאמת לבוש ולסטיילינג, טיפים לאיפור ותכשירים מומלצים לטיפוח עור הפנים, הדגמות בלייב בהן תראי את הטכניקות בהן את משתמשת עם דוגמנית שנמצאת לידך וכן הלאה. מומלץ בהחלט ליצור פתיח מוכר וקליט או פינות קבועות וזכירות שיבדלו אותך מאחרות ויעזרו לעוקבים לזכור שמדובר בך. חשוב להדגיש שוב שאם מתכוונת להעלות סרטוני לייב כדאי ללכת על ספק ITC או ספק אינטרנט איכותי אחר כדי להימנע מתקלות.

השתמשי בתוכנות וכלים שימושיים כדי לשדרג את איכות הסרטונים

מומלץ בהחלט ללמוד להשתמש בכמה תוכנות עריכת וידאו בסיסיות ולרכוש ציוד פשוט כמו חצובה למצלמה שיסייעו לך ביצירת הסרטונים. מכאן והלאה, כדאי מאד לפרסם את עצמכם ברשתות השונות כמו פייסבוק ואינסטגרם ולהזמין גולשים להירשם לערוץ שלך ביוטיוב.

אם תקפידי להעלות תכנים טובים על בסיס קבוע, להשתמש בציוד איכותי וכמובן ללכת עם ספק אינטרנט ITC או כל ספק אחר שיודע לספק את הסחורה מבחינה טכנית, יש סיכוי לא רע שערוץ היוטיוב שלך יצליח מאד.